Koho vlastne miluji?

5. října 2009 v 11:41 | Saky Uchiha |  Jednorazovky
Koho vlastně miluji Drena?Marka?Elliotta? Já nevim vždy když bojuju z Drenem a ublížim mu projede mnou divný pocit a strachuju se o něj.A Mark když ho vidim znérvoznim a začnu se červenat každé jeho slovo mě přitahuje.Elliott když na mně sáhne nebo mi jenom podá ruku začnu se potit a nevim co mam dělat.Ze všech jsem v rozpacích a nejhorší je že nevim jestli oni mě milujou aspon jeden znich. ,,Zoey co ti je?Seš v pořádku dneska nějak nejseš ve sví kůži co'' Už je to tu zase Elliott jenom but v klidu. ,,ne já jsem v pořádku nic mi není kde jsou ostatní holky?'' Dost blbá otázka když vim že obsluhujou a roznáší objednávky.

,,no oni pracujou právě proto se tě ptam co děláš?'' ,,přemíšlym...řekni máš mě rád?'' Pane bože co jsem to řekla než Elliott stačil něco říct zčervenala jsem a utekla ven pryč od něho.Co si tedka o mně jenom bude myslet jsem tak hloupá.Sednu si na lavičku v parku.
,,Zoey co tady děláš?Nemáš bejt v kavárně?'' Proč ho musim potkat dokonce si sedá vedle mně Mark. ,,no víš dali nám trochu volno tak jsem se šla projít a co ty?'' ,,já jsem tě hledal'' On mě hledal znamená to snad něco. ,,ty mně totiž vždycky odreaguješ a vždycky mě umíš rozesmát'' Oh jasně co jsem si mohla myslet nemam prostě šanci.Mark stále něco říká ale já ho nevnímam v tom mu skočim do náruče a pevně ho obejmu. ,,Zoey stalo se něco?'' ,,nic'' řekla jsem a utíkala pryč.Proč jsem tam jenom nezůstala mohlo být i ještě něco víc.Jsem tak hloupá. ,,ale ale koho to tu máme že by naší Zoey'' Dren.Tohle je vážně můj smolnej den jsem zvědavá co tedka udělam. ,,co chceš nemam nějak náladu'' Nechci snim bojovat nechci mu spíš ublížit. ,,ale copak se stalo hm?'' zeptal se a přišel ke mně tak blízko jak jen mohl.Jsme od sebe ani ne centimetr tak blízko.V tom udělám něco co bych nikdy v životě neudělal.Políbila jsem ho Dren mi polibky oplácel.Byly jemné,cítila jsem jeho teplý dech.Byl to promně ten nejštasnější okamžik v životě. ,,promin'' Omluvila jsem se a už jsem prchala pryč.Utíkala jsem k rybníku.Co jsem to jenom dneska udělal co si tedka o mně budou všichni tři myslet mam v tom opravdu zmatek.Ten polibek pořád si přehrávam tu scénu.Šáhla jsem si na rty.Můj první polibek...Co se to semnou děje Mark a Elliott jsou přístupný ale Dren ten ne vždyt je to můj nepřítel ale myslím si ne já to vim že ho ze všech miluji nejvíc právě Drena.Co budu jenom dělat mam to ostatním říct.Ale jak se pak budou cítit Elliottt a Mark.Dokážu jim to vůbec říct. ,,Nad čim přemýšlíš že si udělala chybu že mě nemůžeš mít ráda'' Řekl mi do zad ten kterýmu jsem darovala svůj první polibek Dren.
,,Ano máš pravdu'' Přisedl si ke mně obejmul mě okolo pasu a přítáhl k sobě. ,,mam tě rád''
Má mě rád...on mě má rád.Nahrnuly se mi slzy do očí a přitiskla se na něj. ,,já ne já tě miluju'' Řekla jsem po pravdě to co cítim nebála jsem se tich slov.Nechci aby tahle chvíle někdy přestala takle jsem štasná.Dren mi zvedl hlavu a znovu mě nádherně políbil.
Řeknu jim to že miluji Drena i když stim souhlasit možná nebudou naší lásku nezkazí.Věřim že Dren už nebude tak zlý možná se přidá knám aspon kvůli mně.Ale jedno vim jistě tohodle jsem si vybrala jeho miluji Drena....


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kisa-uchiha kisa-uchiha | Web | 5. října 2009 v 17:08 | Reagovat

jj udelam ti ten dess

2 kisa-uchiha kisa-uchiha | Web | 5. října 2009 v 18:09 | Reagovat

ahoj uz mam udeleny ten dess... no spravila sme dva lebo sem mnela moc napadu a malo obrázku :-D no alew to je jedno proste mi posli pls e-mail a ja ti posli obidva dessingy a ty si vybers ktery chces jo???

3 Miska:) Miska:) | E-mail | Web | 5. října 2009 v 20:12 | Reagovat

Ahojky u me na blogisku mas diplomek:) tak si ho pslky vyzvedni a taky je tam i dalsi bleskajda:) tak se psljky zapoj zatim papaa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama